Početna > Vesti>

Spisak polaznika kurseva portugalskog, persijskog i turskog

Zadovoljstvo nam je da vas obavestimo da fakultativni kursevi jezika počinju od ponedeljka, 13. oktobra po sledećem rasporedu:

PORTUGALSKI

PERSIJSKI (pdf)

TURSKI
raspored i spisak polaznika

Svi časovi se održavaju u skladu sa radnim kalendarom Filozofskog fakulteta koji je dostupan na sajtu.
Takođe, ukoliko ima još zainteresovanih za navedene kurseve jezika, moguće je prijaviti se još naredne nedelje na način kako je navedeno na sajtu.

Način plaćanja
Ukupna cena kurseva u trajanju od dva semestra je 13.000 RSD.
Zaposlenima Fakulteta i Univerziteta, kao i svim studentima odobrava se popust od 40% na cenu kursa persijskog, turskog i portugalskog jezika.
Svi studenti i zaposleni na Univerzitetu imaju popust, ako što je navedeno u Cenovniku Centra za jezike na sajtu.

Podaci za uplatu:
Račun: 840-1712666-26
Broj modela: 97
Poziv na broj:
618004711 (za portugalski)
(za turski)
438004717 (za persijski)

Uplata je moguća u 4 jednake rate:
PRVA rata – do 1. novembra 2014. (uplatnicu predati nastavniku tokom prve nedelje novembra)
DRUGA rata – do 1. decembra 2014. (uplatnicu predati nastavniku tokom druge nedelje decembra)
TREĆA rata – do 1. februara 2015. (uplatnicu predati nastavniku tokom prve nedelje februara)
ČETVRTA rata – do 1. marta 2015. (uplatnicu predati nastavniku tokom prve nedelje marta)

Važno je napomenuti da Centar za jezike nije u mogućnosti da vrati uplaćen novac ukoliko odustanete od časova.